Našim klientům zajišťujeme

  • MOTORISTICKOU ASISTENCI komplexní pomoc pro motoristy v celé Evropě zejména pro případy poruchy nebo nehody.

  • DOMÁCÍ ASISTENCI pomoc při havarijních situacích v bytech, domech, při úraze nebo na cestách.

  • PRÁVNÍ ASISTENCI poradenství a základní pomoc při řešení právních problémů nebo zajištění právního zástupce.

  • LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ poradenství nebo kompletní zastoupení při řešení pojistných událostí ze všech odvětví pojišťovaných rizik.

  • NÁHRADNÍ VOZIDLA zapůjčení vozidla po dopravní nehodě, poruše, odcizení či živelné události.

  • NON-STOP INFORMAČNÍ LINKU poradenství a komplexní informace o smlouvách sjednaných společností 4PRICE® včetně pojistných podmínek.

Cesta správným směrem

Neomezená asistence

SJEDNEJTE SI ASISTENCI PLUS

Sjednejte si u společnosti 4PRICE® zcela neomezenou asistenci, na vozidlo již od 987,-Kč / rok. Neomezenou asistenci lze sjednat, jak pro vozidla do 3,5t, tak pro vozidla vyšších hmotností (nákladní vozidla a tahače).

NEOMEZENÝ ODTAH A VYPROŠTĚNÍ

Neomezená asistence po celé Evropě zahrnuje pro případy nehody, tak i poruchy vozidla: vyproštění, příjezd a odjezd asistenční služby, oprava na místě nebo odtah vašeho vozidla do vámi určeného místa (po celé Evropě) zcela zdarma a bez jakéhokoliv limitu.

NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA

U neomezené asistence, vám ASSIST4YOU® v případě nezaviněné nehody, zajistí zcela zdarma (bez pevných nákladů) náhradní vozidlo po celou dobu opravy Vašeho vozu. Pro případ poruchy, zaviněné havárie nebo živelné události vám ASSIST4YOU® zajistí vozidlo zdarma na 11 dní a při odcizení vozidla na 30 dní. Přistavení náhradního vozidla zdarma na Vámi určené místo po celé Evropě je samozřejmostí.

DALŠÍ NEOMEZENÉ SLUŽBY

Ať už vás postihne defekt pneu, vybitá baterie, zabouchnutí nebo ztráta klíčů či nedostatek / záměna paliva, s neomezenou asistencí vám ASSIST4YOU® zajistí zprovoznění vozidla nebo odtah do servisu zcela bez limitu.
V zahraničí svým klientům ve finanční nouzi zprostředkujeme i úhradu opravy vozidla.