Kariéra

Ve společnosti 4PRICE hledáme cílevědomé osobnosti, které se nebojí nových výzev a mají chuť se rozvíjet. Našim cílem je maximální spokojenost klientů, netvoříme MLM a víme, že co člověka nebaví, to nefunguje. Proto naše kolegy nenutíme dělat něco, co nechtějí, nevnucujeme žádné nesplnitelné plány, neslibujeme hory doly.

Nováčkům v oboru nabízíme přímé jednání s možností osobnostního růstu. Jsme připraveni předat více než 10 letou zkušenost z oblasti finančního poradenství a pojištění, nadstandardní finanční ohodnocení, hardwarové i softwarové zázemí, zaškolení i koučink.

Požadujeme komunikativní a pozitivní přístup, samostatnost, odpovědnost a min. středoškolské vzdělání. Řidičský průkaz je výhodou.

O čem je naše práce

Jednou z obrovských výhod práce ve společnosti 4PRICE je samostatnost a časová nezávislost. Žádná pevná pracovní doba. Kolegové si sami určují, kdy je jejich nejefektivnější čas na podnikání. Další výhodou je pestrost pracovní náplně, tzv. stereotyp opravdu neznáme.

Důsledně dbáme na kvalitní přípravu všech kolegů před jakoukoliv obchodní schůzkou. Práce kolegů je o setkávání se s lidmi, tedy práce s klientem, analýze současného klientova stavu a předkládání transparentních nabídek, ze kterých si klienti sami vybírají nejvýhodnější řešení.

Pomáháme se složitými a náročnými požadavky svých klientů a dbáme na jejich maximální spokojenost, prostřednictvím asistenční služby ASSIST4YOU. Je třeba dodat, že činnost poradce vyžaduje výbornou organizaci práce.

Proč 4PRICE?


Buďte součástí úspěšného týmu!

Ve společnosti 4PRICE pracujeme společně jako tým. Přistupujeme sami k sobě jako ke klientům, žádný tedy nadřízený nebo podřízený, ale kolegové, kteří jsou součástí dynamicky rostoucí společnosti. Není divu, že profesionalita, individuální přístup, odbornost, koordinace, specifické metody a bezproblémová komunikace je u nás naprostou samozřejmostí!

Objektivní a komplexní poradenství

U nás si klienti mohou vybírat vždy z několika transparentních nabídek, které kolegové komplexně a objektivně zpracovávají. Věříme, že pouze objektivní a nezávislé nabídky, bez dalších vlivů, jsou pro naše klienty ty správné.

Rychlý a efektivní přístup

Investujeme do nejnovějších technologií a využíváme vlastního online systému, ke kterému má každý ze společnosti odkudkoliv přístup. Vyhledávání potřebných informací včetně kopií klientských smluv je otázkou několika vteřin.

Tvoříme kvalitu, ne MLM

Cílem společnosti 4PRICE je poskytování kvalitního a komfortního poradenství, čehož lze dosáhnout pouze kvalifikovanými lidmi. K tomu jsou přizpůsobeny náročné vnitrofiremní požadavky, zejména na neustálé vzdělávání a zvyšování odborných znalostí. Vyznačujeme se stabilním týmem a kvalitním zázemím, proto naši klienti vídají stejné tváře i po více letech spolupráce.