Kariéra


Ve společnosti 4PRICE hledáme cílevědomé osobnosti, které se nebojí nových výzev a mají chuť se rozvíjet. Našim cílem je maximální spokojenost klientů, netvoříme MLM a víme, že co člověka nebaví, to nefunguje. Proto naše kolegy nenutíme dělat něco, co nechtějí, nevnucujeme žádné nesplnitelné plány, neslibujeme hory doly.

Zkušeným poradcům nabízíme individuální přístup v nastavení provizního ohodnocení s možností dalšího obchodního růstu. Jsme schopni podpořit zkušené poradce, jak v oblasti finančního poradenství, tak oblasti pojištění a to nejenom nadstandardním finančním ohodnocením, ale zejména metodickou podporou včetně technického zázemí.Proč 4PRICE?


Buďte součástí úspěšného týmu!

Ve společnosti 4PRICE pracujeme společně jako tým. Přistupujeme sami k sobě jako ke klientům, žádný tedy nadřízený nebo podřízený, ale kolegové, kteří jsou součástí dynamicky rostoucí společnosti. Není divu, že profesionalita, individuální přístup, odbornost, koordinace, specifické metody a bezproblémová komunikace je u nás naprostou samozřejmostí!

Objektivní a komplexní poradenství

U nás si klienti mohou vybírat vždy z několika transparentních nabídek, které kolegové komplexně a objektivně zpracovávají. Věříme, že pouze objektivní a nezávislé nabídky, bez dalších vlivů, jsou pro naše klienty ty správné.

Rychlý a efektivní přístup

Investujeme do nejnovějších technologií a využíváme vlastního online systému, ke kterému má každý ze společnosti odkudkoliv přístup. Vyhledávání potřebných informací včetně kopií klientských smluv je otázkou několika vteřin.

Tvoříme kvalitu, ne MLM

Cílem společnosti 4PRICE je poskytování kvalitního a komfortního poradenství, čehož lze dosáhnout pouze kvalifikovanými lidmi. K tomu jsou přizpůsobeny náročné vnitrofiremní požadavky, zejména na nesutálé vzdělávání a zvyšování odborných znalostí. Vyznačujeme se stabilním týmem a kvalitním zázemím, proto naši klienti vídají stejné tváře i po více letech spolupráce.