KDO JSME

Jsme 4PRICE. Makléřská agentura se sídlem v Brně, která přes 15 let na pojistném a finančním trhu, pomáhá svým korporátním i privátním klientům s pojištěním a úvěry.

Žádný klient pro nás není příliš malý nebo velký, proto v našem portfoliu najdete jak nadnárodní velké korporace, tak i lokální malé firmy, živnostníky i jednotlivé domácnosti. Všem věnujeme stejnou péči a servis.

Společnost má certifikaci České národní banky jako samostatný zprostředkovatel a má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou výkonem činnosti do výše 1.9mil. EUR.

V roce 2014 společnost rozšířila služby svým klientům o non-stop asistenci prostřednictvím dceřiné společnosti ASSIST4YOU s.r.o.

Co nabízíme

Jsme profesionály na pojistném trhu. Nabízíme analýzu životního i neživotního pojištění, hypotečních úvěrů a leasingů s následným doporučením nejoptimálnějšího pojistného nebo finančního produktu.

Naší předností je kvalitní know-how z prostředí firemního pojištění. Specializujeme se na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, což potvrzují naše reference.

Komplexnost nabízených služeb doplňují pojistné produkty pro privátní klientelu.

Našim klientům zajišťujeme trvalý servis v podobě non-stop asistence prostřednictvím společnosti ASSIST4YOU s.r.o.

Zároveň disponujeme vlastní flotilou náhradních vozidel a jsme od roku 2016 partnerem Cebia pro službu VINFOTO.

Tým společnosti

Víme, že velká část úspěchu tkví ve výběru vhodných spolupracovníků a jejich rolí v týmu. K tomu jsou přizpůsobeny náročné vnitrofiremní požadavky, zejména na neustálé vzdělávání a zvyšování odborných znalostí. Práce a povinnosti jsou rozděleny dle zájmů a schopností jednotlivých členů našeho týmu. Vyznačujeme se stabilním týmem, proto naši klienti vídají stejné tváře i po více letech spolupráce.

Ing. Roman Klimeš, MBA

klimes@4price.cz
Executive Director

Michal Bobek, DiS.

bobek@4price.cz
Executive Director

Bc. Markéta Alexová

asistentka@4price.cz
Executive Assistant


Ing. Martin Mokrý

mokry@4price.cz
Account Manager

Ing. Lenka Klimešová

compliance@4price.cz
Compliance Manager

Ing. Petra Veselá

vesela@4price.cz
Project Manager


JUDr. Richard Roubený

roubeny@4price.cz
Operations Director

Petra Šenková

senkova@4price.cz
Financial Accountant